zadoscuczynienie.net.pl Kredyty Czy jest to konkurencyjna lokata?

Czy jest to konkurencyjna lokata?

0 Comment

Ta oferta rzeczywiście wyróżnia się na rynku, gdyż żaden inny bank nie oferuje w tej chwili tak wysokiego oprocentowania. W dodatku na lokacie możesz zdeponować aż 80 tysięcy, co przy oprocentowaniu w wysokości 4,5% po okresie 5 miesięcy da całkiem przyzwoite odsetki. Jeśli zatem jeszcze nie jesteś klientem banku, powinieneś rozważyć możliwość skorzystania z tego produktu.

Wychodząc naprzeciw zapracowanym przedsiębiorcom, bank udostępnił na swojej stronie internetowej specjalny formularz. Jeśli do wypełnisz, doradca banku skontaktuje się z tobą, by ustalić termin spotkania w banku, w którym będziesz mógł założyć lokatę.

Co ważne – skorzystanie z tej oferty promocyjnej, w żaden sposób nie obliguje cię do korzystania z innych produktów banku. Po rozwiązaniu lokaty nie będziesz w żaden sposób związany z bankiem. Należy przypuszczać, że w okresie, kiedy będziesz miał w banku zdeponowane pieniądze, jego przedstawiciel skontaktuje się z tobą w celu zaproponowania ci innych usług, z których jednak nie będziesz musiał korzystać.

Jak widać – jest to bardzo korzystna oferta, warta do rozważenia, jeśli dysponujesz duża gotówką i chciałbyś w bezpieczny sposób zarobić trochę pieniędzy. Deponowanie środków na lokatach nie wiąże się bowiem z żadnym ryzykiem finansowym i z tego sposobu korzystają nawet osoby, które zupełnie nie znają się na finansach i oszczędzaniu.