zadoscuczynienie.net.pl Kredyty Oprocentowanie powyżej 4,5% w skali roku – czy są takie oferty?

Oprocentowanie powyżej 4,5% w skali roku – czy są takie oferty?

0 Comment

Tak, w kilku bankach znajdziemy wyjątkowo wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe, ale by wiedzieć, czy opłaci się skorzystać z danej oferty, trzeba ją bardzo dokładnie przeanalizować. Tak wysokie oprocentowanie związane jest bowiem z koniecznością spełnienia wielu dodatkowych wymagań. Trzeba nie tylko założyć rachunek bieżący, ale też zobowiązać się, że będziemy na niego wpłacać miesięcznie określoną sumę pieniędzy. Nie jest to jedyny z warunków koniecznych do spełnienia, dlatego jest to oferta dla osób, którym niestraszne jest czytanie zawiłych regulaminów oraz analizowanie skomplikowanych tabeli opłat i prowizji.

Mało znany bank, który dopiero zaczyna oferować usługi na naszym rynku, ma zazwyczaj lepszą ofertę od tych banków, które są już znane. Takie działanie spowodowane jest chęcią pozyskania jak największej liczby nowych klientów i nie ma w tym nic dziwnego.

Kredyt gotówkowy charakteryzuje się tym, że przy minimum formalności możemy uzyskać gotówkę na dowolny cel. Niestety oprocentowanie takich pożyczek nie jest najniższe i trzeba się liczyć z tym, że będziemy musieli oddać do banku dużo więcej pieniędzy niż pożyczyliśmy. Jakie warunki musimy spełnić, by uzyskać ten wyjątkowy kredyt gotówkowy? Ile wynosi jego oprocentowanie? Jak długo będziemy musieli spłacać raty i co jeszcze musimy wziąć pod uwagę, decydując się na tego typu pożyczkę? Na wszystkie pytania postaramy się udzielić konkretnych odpowiedzi tak, byście mogli podjąć najlepszą decyzję z możliwych.