zadoscuczynienie.net.pl Pożyczki 3,5% na koncie oszczędnościowym – czy ta oferta rzeczywiście jest najlepsza?

3,5% na koncie oszczędnościowym – czy ta oferta rzeczywiście jest najlepsza?

0 Comment

Jeżeli założysz rachunek oszczędnościowy do końca sierpnia, otrzymasz oprocentowanie w wysokości 3,5% w skali roku. Ale to nie wszystko – bank daje bowiem gwarancję, że to oprocentowanie nie zmieni się do końca roku. Jest to jednak oferta tylko dla tych klientów, którzy nie mają w banku konta oszczędnościowego. Jeśli w ogóle nie jesteś klientem tego banku, albo masz w nim założony jedynie rachunek rozliczeniowy lub korzystasz z innego produktu (ale nie konta oszczędnościowego) – możesz skorzystać z tej promocji.

Teraz zapewne zastanawiasz się, czy z założeniem i prowadzeniem tego konta wiążą się jakieś opłaty. Otóż to zależy od rodzaju usługi, ponieważ za prowadzenie rachunku nie będziesz musiał płacić, ale niestety nie oznacza to, że nie czekają cię inne opłaty. Darmowy jest tylko pierwszy przelew wychodzący w miesiącu, za każdy kolejny będziesz musiał płacić prowizję w wysokości 5 zł. To w zasadzie jedyna opłata związana z tym rachunkiem.

Zaletą tej oferty jest brak konieczności zakładania konta bieżącego w banku. Jeśli w tym zakresie korzystasz z usług innej placówki, nie będziesz musiał nic zmieniać i zakładać dodatkowych kont.