zadoscuczynienie.net.pl Pożyczki Lokata tylko dla nowych klientów

Lokata tylko dla nowych klientów

0 Comment

Nowi klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty i oprócz lokaty założyć jeszcze konto osobiste, otrzymają na start 4,2% w skali roku. Takie oprocentowanie dotyczy gotówki o wysokości do 20 tysięcy złotych zdeponowanej na okres 1,2 lub 3 miesiące. Jest to typowa krótkoterminowa lokata z dosyć wysokim oprocentowaniem.

Przed podjęciem decyzji, powinieneś jednak wszystko dokładnie policzyć, ponieważ z prowadzeniem konta osobistego wiążą się pewne opłaty. Jeśli wybierzesz najprostsze i jednocześnie najpopularniejsze konto, będziesz musiał płacić za jego prowadzenie 7 zł miesięcznie. Dodatkowo wypłaty z bankomatów będą obciążone prowizją w wysokości 2,5 zł. Nie będziesz musiał ponosić jedynie żadnych opłat za przelewy i korzystanie z karty płatniczej.

Wraz z otwarciem rachunku i lokaty otrzymujesz dostęp do systemu bankowości internetowej, który umożliwia ci zarządzanie pieniędzmi. Za jego pośrednictwem możesz otworzyć kolejne lokaty albo przedłużyć tę aktualną. Dodatkowo, jeśli zechcesz, będziesz mógł otworzyć konto oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.

Mimo opłat związanych z prowadzeniem rachunku bieżącego jest to oferta warta rozważenia, ze względu na dosyć wysokie oprocentowanie niespotykane na tego typu depozytach.