zadoscuczynienie.net.pl Ubezpieczenia Jaki bank ma najprostszą ofertę niewymagającą korzystania z żadnych usług i ile wynosi oprocentowanie w tym przypadku?

Jaki bank ma najprostszą ofertę niewymagającą korzystania z żadnych usług i ile wynosi oprocentowanie w tym przypadku?

0 Comment

Jeśli lubisz przejrzyste zasady i brak konieczności korzystania z dodatkowych produktów banku, ta oferta skierowana jest do ciebie. Oprocentowanie nie jest wysokie, bo wynosi tylko 2,2% w skali roku, ale prowadzenie rachunku i wszystkie czynności związane z jego obsługą są darmowe. Niezależnie od tego, ile wypłat w miesiącu wykonasz, za żadną nie zostanie naliczona prowizja.

Ta oferta jest warta do rozważenia również dlatego, że jeśli zdecydujesz sią na założenie tego konta do końca miesiąca, otrzymasz ciekawą propozycję dotyczącą rachunku bieżącego. Będziesz mógł go założyć na preferencyjnych warunkach, a jeśli już jesteś klientem banku i taki rachunek prowadzisz, to po założeniu konta oszczędnościowego zostaniesz zwolniony z opłat. Nie będziesz miał żadnych stałych opłat miesięcznych związanych z kontem, będziesz miał dostęp do obu rachunków za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.